środa, 23 grudnia 2015

Bożonarodzeniowe przygotowania

Natłok obowiązków, sprzątanie, zakupy, gotowanie, sprzątanie - tak Boże Narodzenie nadchodzi zapewne u każdego z nas.  Przed Wami kilka zdjęć dekoracji i tego co umila świąteczny czas. 

Tutaj przed Wami wieniec - wiele osób robi je ze świerku, jednak jako że świerku się nie je zdecydowanie wolimy wersję dla kochających jedzenie. Nie spodziewałyśmy się, że wyjdzie tak ładny. Czy nie jest śliczny ?
  
Wykonany przez naszą kuzynkę łoś, kilka srebrnych gwiazdeczek i drzewko. Idealna i nieprzesadzona dekoracja na parapet.

 Uroczy szczegół - biały cynamon oraz czerwona wstążeczka.Kilka ozdóbek choinkowych, nasza choinka nigdy nie ma wielu bombek, światełek, łańcuchów. Uwielbiamy podziwiać piękne igły, którym naprawdę nie wiele potrzeba aby były jeszcze piękniejsze. 

 Tutaj kącik z lampką oraz świecznikiem" karuzelą ".

Tu inna komoda w tle uwagę zwraca słój z własnoręcznie lukrowanymi piernikami ( "Nie jedz, są na święta") oraz większymi gwiazdami. Tak prezentuje się w całości. Do przeczytania ! 


4 komentarze:

 1. Poproszę przepis na ten wieniec :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepis pochodzi od Pani Zosi dokładnie z tego postu :http://www.makecookingeasier.pl/na-obiad/drozdzowy-wieniec-z-pietruszka-czosnkiem-orzechami-wloskimi-i-gruboziarnista-sola/
   Pozdrawiamy !
   PS: wychodzi jeszcze lepszy niż wygląda

   Usuń
  2. Właśnie wyglądał mi znajomo :)

   Usuń
  3. Właśnie wyglądał mi znajomo :)

   Usuń